(22) 211 16 61

Absolwentka Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie, Ukończyła 4-letnią Szkołę Psychoterapii Ośrodka Pomocy i Edukacji Psychologicznej INTRA, rekomendowaną przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne. Ukończyła także Studium Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie Instytutu Psychologii Zdrowia.

 Umów wizytę on-lineNależy do Polskiego Towarzystwa Integracyjnej Psychoterapii Doświadczeniowej i Edukacji Społecznej Stowarzyszenie INTRA.

Doświadczenie zawodowe zdobywała na stażach w tym w Ogólnopolskim Pogotowiu dla Ofiar Przemocy w Rodzinie „Niebieska Linia”, w II Klinice Psychiatrycznej IPIN.

Pracowała jako psycholog na Oddziale Chorób Afektywnych w IPIN, obecnie pełni funkcję psychologa i terapeuty w Zespole Leczenia Domowego w IPIN.

W swojej pracy terapeutycznej odwołuje się do założeń psychoterapii humanistyczno-egzystencjalnej, korzysta również z założeń psychoterapii Gestalt.

 

„W terapii bliska jest mi postawa Carla Rogersa.”

 

Pracuje z osobami, które doświadczają trudności w relacjach, cierpią z powodu depresji, lęków, objawów nerwicowych, kryzysów. Pomaga również tym osobom, które pragną poznania i zrozumienia samego siebie.
Prowadzi terapię indywidualną i par.


Projekt i wykonanie DUX Promotion
Akademia Psyche Facebook
Akademia Psyche Google+
Akademia Psyche Twitter