(22) 211 16 61

Absolwent studiów na Wydziale Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego ze specjalizacjami w neuropsychologii klinicznej i psychologii zdrowia, obecnie w ramach studiów doktoranckich na tym Wydziale zajmuje się mózgowymi korelatami zaburzeń emocjonalnych i ich terapii. 

 Umów wizytę on-lineCzłonek Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej.

Obecnie w trakcie 4-letniego szkolenia w Centrum Terapii Poznawczo-Behawioralnej. Swoją pracę terapeutyczną superwizuje u nauczycieli z tego ośrodka. Ukończył różne kursy z zakresu pomocy psychologicznej, w tym roczny kurs terapii poznawczo-behawioralnej w Centrum Terapii Poznawczo-Behawioralnej oraz kurs I stopnia Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach w Centrum Podejścia Skoncentrowanego na Rozwiązaniach.

Doświadczenie terapeutyczne i kliniczne zdobywał podczas praktyk i wolontariatu na IV Oddziale Psychiatrycznym Szpitala Nowowiejskiego i jako wolontariusz na Oddziale Rehabilitacyjnym F9 w III Klinice Instytutu Psychiatrii i Neurologii. Obecnie pracuje w bródnowskim Stowarzyszeniu Przyjaciół i Rodzin Osób z Zaburzeniami Psychicznymi POMOST jako psycholog pomagający osobom z doświadczeniem psychoz i innych zaburzeń psychicznych.

W Akademii zajmuje się prowadzeniem:
- terapii indywidualnej w nurcie poznawczo-behawioralnym
- poradnictwa psychologicznego
- treningu metapoznawczego dla osób chorujących na schizofrenię

 
Wybrane publikacje:

Projekt i wykonanie DUX Promotion
Akademia Psyche Facebook
Akademia Psyche Google+
Akademia Psyche Twitter
Live Chat Software