(22) 211 16 61

W dzisiejszych czasach każdy człowiek doświadcza sytuacji stresowych. Część z nas radzi sobie z nimi lepiej, dla innych jest to duże obciążenie, które wpływa negatywnie na całokształt podejmowanych działań.Uczucie ciągłego napięcia, presja czasu oraz ilość codziennych obowiązków zabiera nam radość życia. Doświadczając przewlekłego stresu nie jesteśmy w stanie odpowiednio wypocząć, zapominamy o właściwym odżywianiu i tracimy siły witalne. Niestety stresu nie da się uniknąć, dlatego nasza Akademia stworzyła specjalny program redukcji stresu. Są to cykliczne zajęcia łączące zarówno wiedzę teoretyczną, jak i praktyczną. Każdy uczestnik pozna sposoby walki ze stresem oraz sposoby na pozytywne wykorzystanie stresu. Wyjątkowość naszych zajęć polega na aktywnym uczestnictwie, łączącym ruch ze świadomym wyrażaniem skrywanych emocji. Taniec, śmiech, łzy, krzyk – u nas nie ma ograniczeń! A wszystko po to, by odzyskać równowagę i znów cieszyć się drobiazgami.

Zajęcia redukcji stresu występują także w wersji dla kobiet ciężarnych. Ich forma jest nieco mniej aktywna, ale nadal pozwala na uwolnienie się od złych emocji - opiera się na ćwiczeniach oddechowych i rozluźniających.

Warsztat składa się z 5 spotkań po 2 godziny.

Koszt: 350 zł

W celu zapisania się na warsztat prosimy o kontakt na adres recepcja@akademiapsyche.pl lub na numer telefonu 22 211 16 61


Projekt i wykonanie DUX Promotion
Akademia Psyche Facebook
Akademia Psyche Google+
Akademia Psyche Twitter
Live Chat Software