(22) 211 16 61
Jestem psychologiem i psychodietetykiem i pracuję z osobami od 14-15 roku życia. Jako psychodietetyk nie układam diet.

Psycholog. Absolwentka Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie, ukończyła również studia podyplomowe „Diagnoza Psychologiczna w Praktyce Klinicznej”.

Psycholog, certyfikowany specjalista psychoterapii uzależnień. Od ponad 15 lat zajmuje się szerokorozumianą problematyką uzależnień.

 Umów wizytę on-line

Psycholog, Pedagog resocjalizacyjny

Od 2010 r. łączy pracę praktyczną z działalnością naukowo – badawczą  głównie w obszarze psychologii agresji i psychologii wychowawczej.

 Umów wizytę on-line

Lekarz. Specjalista psychiatra. Jest absolwentem Akademii Medycznej w Łodzi, którą ukończył w 1993 roku. Po odbyciu stażu podyplomowego podjął pracę w Specjalistycznym Psychiatrycznym ZOZ w Łodzi. W 1998 roku uzyskał tytuł specjalisty I stopnia w zakresie psychiatrii.

 Umów wizytę on-line

Lekarz. Specjalista psychiatra oraz specjalista psychiatrii dzieci i młodzieży

Jest absolwentką wydziału lekarskiego Akademii Medycznej w Warszawie, którą ukończyła w 2001r. Specjalizację odbyła w Instytucie Psychiatrii i Neurologii. Od 2002r. pracuje w Mazowieckim Specjalistycznym Centrum Zdrowia, ostatnio jako zastępca ordynatora. 

 Umów wizytę on-line

Lekarz. Specjalista Psychiatra. Absolwentka Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Warszawie (2003r.), specjalizację z psychiatrii odbyła w III Klinice Psychiatrycznej Instytutu Psychiatrii i Neurologii w Warszawie, następnie pracowała w Oddziale Chorób Afektywnych II Kliniki Psychiatrycznej Instytutu Psychiatrii i Neurologii oraz poradni przyklinicznej. 

 Umów wizytę on-line

Mediator. Stały mediator w Sądzie  Okręgowym w Warszawie oraz w Sądzie  Okręgowym Warszawa-Praga. Uprawniona do przeprowadzania postępowania mediacyjnego w sprawach karnych.

Psycholog, psychoterapeuta. Absolwentka Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie, specjalizacja Psychologia Kliniczna.
Ukończyła I i II stopień Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach w Warszawie (CTSR).

 Umów wizytę on-line

Psycholog. Prowadzi warsztaty rozwojowe, szkolenia, grupy wsparcia, pomoc psychologiczna, poradnictwo,psychodermatologia, konsultacje, interwencja kryzysowa. 

Ukończyła studia wyższe magisterskie na Wydziale Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego.

 Umów wizytę on-line

Zdobyła 12-letnie doswiadczenie w pracy z młodymi pacjentami pełniąc funkcję psychologa w Klinice Psychiatrii Dzieci i Młodzieży i Instytucie Psychiatrii i Neurologii. Absolwentka Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie- psycholog ze specjalnością kliniczną . Absolwentka Białoruskiego Państwowego Uniwersytetu- pedagog , historyk. Ukończyła 4-letnie szkolenie w Profesjonalnej Szkole Psychoterapii Instytutu Psychologii Zdrowia. Obecnie pełnie funkcję psychologa i psychoterapeuty w Centrum Rozwoju i Terapii Akademia Psyche. Prowadzi terapię indywidualną oraz grupową.

 Umów wizytę on-line

​Psycholog. Trener umiejętności psychospołecznych, muzykoterapeutka. 

Zajmuje się warsztatową pracą z grupą oraz praktyką indywidualną. Specjalizuje się we wspieraniu rozwoju osobistego, rozwoju kompetencji osobistych oraz interwencji kryzysowej

 Umów wizytę on-line

Jest absolwentką Wydziału Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego.

Ukończyła pięcioletni Kurs psychoterapii w ujęciu systemowo-psychodynamicznym zorganizowany przez Zakład Terapii Rodzin Katedry Psychiatrii C.M. Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz Kurs Systemowej Terapii Rodzin w Instytucie Psychiatrii I Neurologii w Warszawie.

 Umów wizytę 

 

 Umów wizytę on-line

Absolwentka Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie. Ukończyła  4 – letnie szkolenie w psychoterapii  w Szkole Terapii Poznawczo Behawioralnej Centrum CBT w Warszawie oraz Szkołę Treningu i Warsztatu Psychologicznego INTRA, rekomendowaną  przez Polskie Towarzystwo psychologiczne. Uczestniczy  również w szkoleniach i konferencjach poszerzających wiedzę, umiejętności terapeutyczne i trenerskie.

 Umów wizytę on-line

Projekt i wykonanie DUX Promotion
Akademia Psyche Facebook
Akademia Psyche Google+
Akademia Psyche Twitter