(22) 211 16 61

Coraz więcej par w Polsce jest dotkniętych problemem niepłodności. To temat niezwykle trudny dla większości osób starających się o dziecko. Na szczęście rośnie liczba osób, które podejmują decyzję o leczeniu, a sama medycyna poczyniła ogromny rozwój i dzięki temu wiele par może cieszyć się rodzicielstwem.Staranie się o dziecko dla osób walczących z niepłodnością to czas wielu trudności i przeżywania skrajnych emocji – od ekscytacji i nadziei po rozczarowanie i głęboki smutek. Niektóre z nich całkowicie rezygnują ze swojego największego marzenia…

Naszym zdaniem wsparcie specjalistów w czasie leczenia jest niezwykle ważne, dlatego tez proponujemy Państwu konsultacje z lekarzem psychiatrą oraz psychologiem. Nasi specjaliści na co dzień współpracują z ginekologami i specjalizują się w pracy z kobietami w okresie od starania się o dziecko po opiekę poporodową.

Oferujemy atrakcyjne pakiety:

PAKIET LEKARSKI: 3 wizyty u lekarza psychiatry w cenie 400 zł   480 zł (do zrealizowania w ciągu 3 miesięcy od daty zakupu)

PAKIET PSYCHOLOGICZNY: 5 wizyt u psychologa w cenie 590 zł   650 zł (do zrealizowania w ciągu 2 miesięcy od daty zakupu)

PAKIET ŁĄCZONY: 4 wizyty u psychologa + 2 wizyty u lekarza psychiatry w cenie 760 zł   840 zł (do zrealizowania w ciągu 2 miesięcy od daty zakupu)

 

Zapraszamy do zapoznania się z sylwetkami naszych specjalistów:

Anna Żebowska – lekarz psychiatra Umów  Wizytę OnLine

Jarosław Torbiński- lekarz psychiatra Umów  Wizytę OnLine

Milena Pęzior - psycholog   Umów  Wizytę OnLine


Projekt i wykonanie DUX Promotion
Akademia Psyche Facebook
Akademia Psyche Google+
Akademia Psyche Twitter