(22) 211 16 61

Jest absolwentką Wydziału Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego.

Ukończyła pięcioletni Kurs psychoterapii w ujęciu systemowo-psychodynamicznym zorganizowany przez Zakład Terapii Rodzin Katedry Psychiatrii C.M. Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz Kurs Systemowej Terapii Rodzin w Instytucie Psychiatrii I Neurologii w Warszawie.

 Umów wizytę 

 

 Umów wizytę on-lineUczestniczyła w szkoleniach dotyczących pracy z osobami z ADHD, prowadziła warsztaty edukacyjne dla rodziców oraz warsztaty rozwojowe dla kobiet. Psychoterapia jest jej pracą i pasją. Najbliższa jest jej terapia systemowa rodzin i par. Pracuje również indywidualnie z młodzieżą i dorosłymi. Cechuje ją ciekawość i otwartość na drugiego człowieka oraz nastawienie na rozwój osobisty w każdym wieku.

Pracuje przede wszystkim z:

• osobami doświadczającymi straty, chcącymi znaleźć sens w zmianie jaka dokonała się w ich życiu.
• młodzieżą i dorosłymi chorującymi na depresję 
• rodzinami w których objawy dziecka mogą być wywołane sytuacją domową,
• parami pragnącymi poprawić swoje relacje

 

Doświadczenie zawodowe zdobyła w Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej, Poradni Zdrowia Psychicznego dla Dzieci, Młodzieży i ich Rodzin oraz na stażach w: Ośrodku Psychiatrii i Psychoterapii Synapsis, Dziecięcym Szpitalu Klinicznym w Oddziale Psychiatrii Wieku Rozwojowego, Ośrodku Terapeutycznym przy Wydziale Psychologii U.W.

 


Projekt i wykonanie DUX Promotion
Akademia Psyche Facebook
Akademia Psyche Google+
Akademia Psyche Twitter